Partner serwisu
Tylko u nas
22 grudnia 2015

Zainwestowali w PUSTYNI [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Kategoria: VIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność (19-20 kwietnia, hotel Rzeszów)

Firma Olimp Laboratories Sp. z o.o., jeden z największych producentów suplementów diety i odżywek w Polsce oraz w Europie, zakończyła dwie znaczące inwestycje. W miejscowości Pustynia (gmina Dębica) otwarty został nowoczesny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy oraz Inteligentne Centrum Logistyczne. Uroczystości zbiegły się z dwudziestopięcioleciem istnienia spółki.

 

Zainwestowali w PUSTYNI [ZOBACZ ZDJĘCIA]

O GRUPIE KAPITAŁOWEJ OLIMP-NUTRIFARM

Firma Olimp Laboratories Sp. z o.o. została założona w 1990 roku. Obecnie prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech.

Łączna powierzchnia zabudowy w Grupie wynosi 26 000 m2, w tym powierzchnia logistyczno-magazynowa – ok. 14 000 m2. Infrastruktura produkcyjna, techniczna i logistyczna zlokalizowana jest na obszarze gruntowym o powierzchni 15 ha. Asortyment obejmuje ponad 600 wyrobów wytwarzanych w postaci tabletek, kapsułek, koncentratów w proszku oraz specjalistycznych form płynnych. Firma wdraża corocznie kilkanaście nowych produktów. Obecnie Grupa Kapitałowa spółki liczy ponad 440 pracowników. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa zainwestowała 315 mln zł w nowe technologie i rozwój.

Fot. Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Źródło: informacja prasowa
 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ