Partner serwisu
14 kwietnia 2016

Anna Michalak

Kategoria: VIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność (19-20 kwietnia, hotel Rzeszów)

Dyrektor działu badań i rozwoju, Curtis Health Caps Sp. z o.o.

Anna Michalak

Doktor nauk biologicznych, absolwentka biotechnologii Wydziału Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od początku pracy zawodowej związana z przemysłem farmaceutycznym. W latach 2008-2013 zatrudniona w spółce Phytopharm Klęka S.A należącej do międzynarodowego holdingu Martin Bauer Group. Początkowo związana z działem rejestracji, następnie z działem informacji naukowej.

Od roku 2013 zarządza obszarem badawczo-rozwojowym w Curtis Health Caps, a od 2014 pełni funkcję dyrektora działu badań i rozwoju, koordynując prace związane z rozwojem formulacji, rozwojem metod analitycznych, wdrażaniem i optymalizacją procesu wytwarzania oraz prace komórki dokumentacji i rejestracji, a od 2015 dodatkowo obszaru technologii produkcyjnej.

Posiada doświadczenie w: opracowaniu, wdrażaniu na rynek i transferze produktów, zarządzaniu projektami, rejestracji produktów leczniczych, prowadzeniu badań klinicznych i szkoleń dla przedstawicieli medycznych. Odpowiedzialna jest za współpracę ze środowiskiem naukowym.

W pracy najważniejsza jest dla niej możliwość dalszego rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń.

Ma szczęście do współpracowników. Uważa, że tylko silny merytorycznie, zaangażowany i zgrany zespół jest gwarancją sukcesu.

Fot. CHC

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ