Partner serwisu
29 kwietnia 2016

Optymalizacja od początku

Kategoria: Krótko na temat

Wdrażanie narzędzi optymalizacji od samego początku, według Kamila Przybyło, kierownika Inteligentnego Centrum Logistycznego Olimp Laboratories, daje najszybsze efekty w osiąganiu odpowiedniej kultury i organizacji pracy.

Optymalizacja od początku

–  W naszej firmie wykorzystujemy wszystkie podstawowe narzędzia optymalizacyjne, takie jak 5S czy kaizen. Staramy się implementować je na starcie po to, by uzyskać pewną kulturę i organizację pracę już od samego początku – mówi Kamil Przybyło.

Przypisać nazwisko do twarzy

Tematy poruszane na konferencji zależą w dużej mierze od tego, jacy ludzie są na nią zapraszani.  – Na Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej jest sporo firm, z którymi już współpracowałem – zauważa kierownik centrum logistycznego.

Często jednak, mimo współpracy z konkretnymi firmami, nie zna się reprezentujących je osób bezpośrednio. Nawiązanie osobistych relacji ułatwia komunikację i przyspiesza rozwiązywanie problemów. – Na pewno dużym ułatwieniem jest możliwość przypisania nazwiska do twarzy – podkreśla Kamil Przybyło. – Dlatego udział w takich wydarzeniach jak Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna uważam za cenne doświadczenie.

 

Rozmowa z Kamilem Przybyło, kierownikiem Inteligentnego Centrum Logistycznego Olimp Laboratories, podczas „Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność” w Rzeszowie.

 

Fot.: Olimp Laboratories

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ