Partner serwisu
04 maja 2016

Czyste maszyny, czysty produkt

Kategoria: Krótko na temat

– Obecnie proponujemy klientom nową linię przenośników higienicznych. Są łatwe do utrzymania w czystości. Ich konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby można było dostać się do wnętrza całego urządzenia, żeby nie było miejsc, zakamarków, do których nie możemy dotrzeć i przeprowadzić inspekcji czystości – mówi Tomasz Stawski, inżynier sprzedaży i koordynator segmentu Pharma w firmie Flexlink.

Czyste maszyny, czysty produkt

– Cały czas udoskonalamy nasze produkty, aż do standardu full hygienic, który będzie standardem prezentowanym przez nas niebawem. Obecnie mamy już dość zaawansowane projekty – informuje inżynier sprzedaży i koordynator segmenty Pharma.

Maszyny, o których można zapomnieć

Produkty firmy Flexlink są w zasadzie bezobsługowe jak mówią jej przedstawiciele. Zastosowanie tych przenośników „praktycznie nie zajmuje głowy służbom utrzymania ruchu”. – Zajmują się nimi tylko wtedy, gdy trzeba przebudować linię, dołożyć jakieś moduły, ponieważ te przenośniki mają budowę pozwalającą na rekonfigurację ich w dowolny sposób – podkreśla Tomasz Stawski.

Wszystko to powoduje redukcję czasu poświeconego na przeglądy tych maszyn, przestoje czy konserwację. Zastosowanie przenośników zwiększa również znacznie wydajność, ponieważ można przenosić produkty z prędkością nawet do 120 m na minutę – zapewniają przedstawiciele Flexlink.

 

Rozmowa z Tomaszem Stawskim, inżynierem sprzedaży i koordynatorem segmentu Pharma w firmie Flexlink podczas  „Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność.”

 

Fot. BMP

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ