Partner serwisu
05 maja 2016

Narzędzia stemplowe niczym opony do samochodu

Kategoria: Produkcja i maszyny

Wysokiej jakości narzędzia stemplowe są tym dla tabletkarki, czym dla samochodu dobre opony, dlatego trzeba o nie dbać, aby służyły jak najdłużej, bo to oszczędza pieniądze, czas oraz zapewnia bezpieczną i szybką „jazdę”.

 

Narzędzia stemplowe niczym opony do samochodu

Stemple i matryce postrzegane są czasami jako stosunkowo szybko zużywające się narzędzia, stanowiące niezbędny, ale niezbyt ważny składnik procesu produkcji tabletek. O wiele więcej uwagi poświęca się samym tabletkarkom, które determinują wydajność i prawidłową realizację wspomnianego procesu. Jednakże wysokiej jakości narzędzia stemplowe są tym dla tabletkarki, czym dla samochodu dobre opony. I analogicznie: tak jak i o nie, tak i o stemple i matryce trzeba dbać, aby służyły jak najdłużej, bo to oszczędza pieniądze, czas oraz zapewnia bezpieczną i szybką „jazdę”.

35 lat doświadczenia

Adamus HT od 35 lat dostarcza  stemple i matryce o najwyższych parametrach jakościowych, ale chce być również dostawcą kompleksowych rozwiązań pozwalających na dbanie o te narzędzia na każdym etapie ich eksploatacji, poczynając od mycia (myjki ultradźwiękowe), poprzez restaurację ich powierzchni (automatyczne polerki), kwalifi kację jakościową (unikalna w skali światowej maszyna pomiarowa do inspekcji stempli i matryc, w tym także narzędzi wielokrotnych, oparta o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie pomiarów optycznych) aż do systemów składowania i przechowywania narzędzi.

Artykuł pochodzi z numeru 2/2016 czasopisma "Przemysł Farmaceutyczny"

Fot. Adamus HT

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ