Partner serwisu
16 maja 2016

EKG lini produkcyjnej

Kategoria: Krótko na temat

– Nasz system pozyskuje efektywność produkcji chyba w najprostszy możliwy sposób: wprost z maszyn lub linii produkcyjnej, z użyciem 2 czujników. Po powieszeniu tablicy Vorne XL800, dane zaczynają być rejestrowane automatycznie – tak o swoim produkcie opowiada Marcin Herod, kierownik działu projektów inżynierskich w TQMsoft.

EKG lini produkcyjnej

Na „Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność” TQMsoft pokazał urządzenie będące częścią systemu klasy Andon – XL800 firmy Vorne.

– Oferujemy najnowszą wersję rozwiązania pozwalającą w pełni nadzorować bieżącą produkcję w zakresie efektywności, wydajności, nadzoru nad przestojami czy spowolnieniami produkcyjnymi – informuje Marcin Herod.

– Nasz system daje producentowi leków praktycznie wszystko, na czym powinno mu zależeć z punktu widzenia optymalizacji pracy i amortyzacji linii produkcyjnej czy maszyn.  Pozostając blisko branży medycznej, najlepszym określeniem  jest tutaj "EKG" linii produkcyjnej – monitoring oparty na analizie w czasie rzeczywistym – dodaje kierownik działu projektów inżynierskich w TQMsoft.

Monitoring procesów zwiększa efektywność

– Przestoje, spowolnienia produkcji, planowane bądź też nieplanowane przezbrojenia, konserwacje, jak i różnego typu straty jakościowe wynikające z problemów z produkcją i generowaniem odpadów produkcyjnych – informacje na ten temat klienci są w stanie pozyskać sami. Jednak wykorzystując nasz gotowy system odpada drogie i kosztowne wdrożenie, konfiguracja oraz przygotowanie całego projektu – podkreśla Marcin Herod. – Klient w czasie nie przekraczającym 4 tygodnie może rozpocząć pracę i czerpać korzyści z  danych w 100% odpowiadających faktycznej pracy linii, a tylko taka informacja pozwala podjąć działania trafiające w sedno problemów – podsumowuje.

 

Rozmowa z Marcinem Herodem, kierownikiem działu projektów inżynierskich w TQMsoft podczas „Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność” w Rzeszowie.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ