Partner serwisu
28 listopada 2016

Weź mnie bez recepty. Kampania leku na problemy z erekcją

Kategoria: Produkcja i maszyny

Startuje kampania reklamowa leku Polpharmy na zaburzenia erekcji. Maxigra Go to lek zawierający sildenafil, pierwszy preparat OTC w formie tabletek do rozgryzania i żucia.

Weź mnie bez recepty. Kampania leku na problemy z erekcją

Preparat zawiera sprawdzoną i przebadaną w wielu międzynarodowych testach klinicznych substancję czynną sildenafil, będzie dostępny bez recepty. Dla pacjentów może to oznaczać ogromną zmianę jakości życia i zdrowia seksualnego.

Lek Maxigra Go w dawce 25 mg uzyskał status leku wydawanego bez recepty (OTC) decyzją Prezesa Urzędu Produktów Leczniczych i jest dostępny w aptekach. Mają postać tabletek do rozgryzania i żucia, w kształcie trójkąta o białym kolorze i miętowym aromacie. Postać tabletek, sposób zażywania, który nie wymaga popijania oraz niewielkie rozmiary samego opakowania sprawiają, że stosowanie preparatu jest wygodne i dyskretne.

– Polpharma była pierwszą firmą na świecie, która w 2008 roku wprowadziła do obrotu odpowiednik leku Viagra, dzięki wynalezieniu i opatentowaniu innowacyjnej metody syntezy sildenafilu wspólnie z naukowcami z Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie. Od wielu lat podnosimy również świadomość Polaków w ramach Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego. Udostępnienie bez recepty leku Maxigra Go w dawce 25 mg to kolejny rewolucyjny krok, który umożliwia pacjentom skorzystanie ze sprawdzonego leczenia w sposób bezpieczny i dyskretny – podkreśla Sebastian Szymanek, Wiceprezes Zarządu Polpharmy i Dyrektor Generalny Polska.

Maxigra Go jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.


ZOBACZ SPOT REKLAMOWY

 

źródło i fot.: polpharma

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ