Partner serwisu
08 września 2017

Weź udział w webinarach i "Ogarnij cukier"

Kategoria: Aktualności

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki rozpoczyna cykl bezpłatnych interaktywnych wykładów online, podczas których pacjenci dowiedzą się, jak żyć z cukrzycą. Problem dotyczy prawie 3 milionów Polaków. A nieleczona cukrzyca prowadzić do licznych powikłań.

Weź udział w webinarach i "Ogarnij cukier"

„Ogarnij cukier” to autorski program edukacyjny Fundacji Badań i Rozwoju Nauki, który powstał z myślą o osobach chorujących na cukrzycę i ich rodzinach. W Polsce jest około 3 milionów osób, które zmagają się z tą chorobą. Cukrzyca może prowadzić do licznych powikłań. Wśród najczęstszych powikłań można wymienić choroby układu krążenia, degenerację układu nerwowego, utratę wzroku, czy niewydolność nerek wymagającą dializoterapii lub transplantacji

Na czym to polega

To cykl 10 bezpłatnych webinariów, które w prosty sposób przybliżają ważne tematy dla osób chorych na cukrzycę. Każdy interaktywny wykład online będzie składał się z części teoretycznej, czyli krótkiego omówienia danego zagadnienia przez ekspertów oraz części praktycznej, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli zadać prowadzącym pytania i otrzymać na nie odpowiedzi. Podsumowaniem wykładów będzie bezpłatny e-book składający się z opracowanych tematów webinariów.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu

Udział w webinariach jest bardzo prosty – wystarczy mieć dostęp do komputera lub urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Użytkownicy Facebooka będą mogli śledzić transmisję live na oficjalnym profilu FB Fundacji Badań i Rozwoju Nauki oraz zadawać prowadzącym pytania. Z myślą o osobach, które nie korzystają z social media, udostępniona zostanie możliwość obejrzenia części teoretycznej każdego w webinariów na stronie internetowej Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Link do każdego z wykładów będzie dodawany przy opisie każdego z webinariów.

Harmonogam i tematyka webinariów dostępna na: http://fundacjabirn.pl/projekty/ogarnij-cukier/

źródło: Fundacja Badań i Rozwoju Nauki
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ