Partner serwisu
24 listopada 2017

Prezes Aflofarmu z nagrodą specjalną EY Przedsiębiorca Roku

Kategoria: Z życia branży

Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska, otrzymał Nagrodę Specjalną konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Gala finałowa odbyła się w czwartek, 23 listopada w Warszawie.

Prezes Aflofarmu z nagrodą specjalną EY Przedsiębiorca Roku

Z tego miejsca chciałbym szczególnie podziękować tacie, który był założycielem Aflofarmu i, który 12 lat temu podjął odważną decyzję i przekazał firmę w zarządzanie swoim synom. Tata jest dzisiaj z nami na sali – tato, chciałbym Ci jeszcze raz bardzo podziękować za zaufanie. Gdy przejmowałem firmę, było to 200 osób – dziś jest nas prawie 1000, a obiecuję Ci, że będzie więcej

mówił Jacek Furman podczas odbierania nagrody.

Kilka lat po przejęciu sterów przez Jacka Furmana, Aflofarm zdobył pozycję lidera na rynku leków bez recepty (OTC) w Polsce. Do dziś firma skutecznie rywalizuje na rynku farmaceutycznym z międzynarodowymi koncernami.

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna tej rangi, międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców. Konkurs organizowany jest na świecie, przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim blisko 60 państw. W Polsce, pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku. Od tego czasu inicjatywa zgromadziła wokół idei propagowania osiągnięć polskich przedsiębiorców imponującą społeczność. Należą do niej właściciele najlepszych polskich firm oraz inne autorytety świata biznesu. Grupa ta nieustannie się powiększa, oferując nowym uczestnikom niespotykaną szansę budowania relacji biznesowych.

Tegorocznych zwycięzców wybrało niezależne od EY jury.

źródło: Informacja prasowa
Tagi: Aflofarm
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ