Partner serwisu
28 sierpnia 2018

Remedium na jesienne wypadanie włosów - Cece MED

Kategoria: Kosmetyki

Jak skutecznie zregenerować włosy, które na początku jesieni zaczynają intensywnie wypadać? Sięgając po specjalistyczne produkty takie jak linia Cece MED, która oferuje kompleksową terapię wypadania włosów potwierdzoną badaniami aplikacyjnymi. Zgodnie z nimi 100% badanych* potwierdziło, że kuracja preparatami z tej linii stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów.

Remedium na jesienne wypadanie włosów - Cece MED

Skuteczność Cece MED potwierdziły również badania trichoskopowe** pokazujące, że regularna, 3-miesięczna aplikacja produktów powoduje wzrost liczby włosów średnio o 21% oraz wzrost gęstości włosów średnio o 22%. To ponad 1/5 włosów! Cece MED Stop wypadaniu włosów, dzięki zawartości aż 16 składników aktywnych wzmocni cebulki, zregeneruje włosy oraz przyspieszy porost nowych.

Po wakacjach pozostaje wiele miłych wspomnień, jednak zniszczone słońcem, upałem i wiatrem włosy nie są jednym z nich. Jeśli dodatkowo w trakcie lata dopuściliśmy do poparzenia skóry głowy na początku jesieni nasze włosy mogą zacząć się przerzedzać – czasami w znaczącym tempie. Dodatkowo okres przesilenia jesiennego to moment, w którym obserwujemy sezonowe wypadanie włosów związane przede wszystkim ze zmniejszoną produkcją niektórych hormonów w naszych organizmach w związku z brakiem słońca. Co zatem zrobić by jesień nie powitała nas dodatkowa porcją chandry związanej z nadmierną utratą włosów?

Specjalistyczna kuracja na jesienną… utratę włosów

Jeśli latem nie dbaliśmy o włosy, poparzenia wystawionej na słońce skóry głowy to grzeszek, od którego nie uciekliśmy lub sezonowe osłabienie daje się nam we znaki i wzmaga wypadanie włosów nie wpadajmy w panikę. Odpowiednia pielęgnacja specjalistycznymi produktami marki Cece of Sweden pomoże nam szybko i skutecznie uporać się z problemem.

Profesjonalne kosmetyki Cece MED Stop wypadaniu włosów powstały w oparciu o aż 16 składników aktywnych. Dzięki temu ich formuła nie tylko zatrzymuje proces wypadania włosów ale jednocześnie kompleksowo poprawia ich kondycję. Jakie składniki znajdziemy w preparatach Cece MED.? Witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z olej z kiełków pszenicy, które w sposób naturalny a zarazem łagodny pomagają zadbać o włosy.

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii. Cena: 29,99 zł/300 ml

ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację. Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)

Więcej na: www.stopwypadaniu.pl

* Ocena użytkowa po 2 tygodniach stosowania. Badania wykonane w niezależnym laboratorium na zlecenie producenta.

** Średni wynik uzyskany na podstawie badania trichoskopowego przeprowadzonego w niezależnym ośrodku badawczym, po trzech miesiącach stosowania kuracji.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ