Partner serwisu
12 września 2018

Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM już za dwa tygodnie

Kategoria: Z życia branży

Już za dwa tygodnie odbędzie się jesienna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, poświęconego najważniejszym wyzwaniom, przed jakimi stoi branża farmaceutyczna w najbliższej przyszłości. Kongres odbędzie się 27 września 2018 r. w Warszawie w Hotelu Marriott.

Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM już za dwa tygodnie

Podczas Kongresu tradycyjnie omówione zostaną kluczowe kwestie dla firm z sektora farmaceutycznego jeżeli chodzi o aktualne interpretacje obowiązujących przepisów, wsparte konkretnymi przykładami i rozwiązaniami.

Eksperci z wiodących kancelarii prawnych i firm doradczych w Polsce w sposób jasny i rzeczowy będą odpowiadać na wszystkie pytania uczestników, dzięki którym będzie możliwe skuteczne przygotowanie się na zbliżający się 2019 rok. Tematy, jakie zostaną podjęte podczas Kongresu to m.in.

W Kongresie wezmą udział eksperci z wiodących kancelarii i firm doradczych w Polsce, zajmujących się problematyką sektora rynku farmaceutycznego. Wśród tematów, jakie zostaną omówione są m.in. najważniejsze zmiany regulacyjne, refundacje, wyzwania w obszarze rynku aptecznego, reklama leków, umbrella branding, compliance, jak i również badania kliniczne oraz kwestie podatkowe. Szczegółowe informacje oraz aktualny program dostępne są na stronie www.polfarm.biz.

źródło: POLFARM
fot. POLFARM
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ