Partner serwisu
02 października 2018

Jaką jesteśmy firmą? O marce Coloris

Kategoria: Kosmetyki

Coloris to nowoczesne przedsiębiorstwo z polskim kapitałem produkujące kosmetyki. Nasz zespół zdobył doświadczenie zarówno w firmach kosmetycznych jak i na rynku detalicznym.

Jaką jesteśmy firmą? O marce Coloris

Nasza misja to produkcja innowacyjnych kosmetyków które w wyraźny, efektywny i bezpieczny sposób podkreślają piękno twarzy i ciała.

Nasze marki i rynki

Tworzymy i produkujemy kosmetyki rozwijając nasze marki Laura Conti i Inveo które są dystrybuowane w Europie i na Dalekim Wschodzie.

W Polsce współpracujemy z:

  • sieciami sklepów kosmetycznych jak Rossmann, Natura, Hebe
  • sieciami marketów jak Auchan, Leclerc
  • dystrybutorami i hurtowniami kosmetycznymi
  • dystrybutorami i hurtowniami farmaceutycznymi.

Poza Polską jesteśmy obecni na Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Grecji, ,Rumunii, Białorusi, Wielkiej Brytanii i w innych krajach gdzie działamy za pomocą lokalnych partnerów rozwijając dystrybucję poprzez sklepy i sieci kosmetyczne i marketowe. Stale szukamy nowych rynków i partnerów pragnąć rozwijać współpracę z nimi z pożytkiem dla obu stron.

Świadczymy też usługi OEM/ODM na całym świecie.

Nasze kosmetyki

Koncentrujemy się na kosmetykach:

  • do pielęgnacji ust (balsamy do ust, pomadki ochronne)
  • do pielęgnacji i koloryzacji paznokci (odżywki do paznokci, lakier do paznokci, zmywacz lakieru do paznokci)
  • do pielęgnacji rzęs i brwi (serum wydłużające rzęsy, jednostopniowa henna do brwi)
  • do pielęgnacji brody, wąsów (oleje, balsamy, woski i kremy)
  • do depilacji (kremy, woski)
  • pielęgnacji dłoni i stóp (kremy, maski, serum)

Nasze produkty wyróżnia:

Kreatywność koncepcji produktowej, innowacyjny dizajn i sposób podania - nasz Dział Marketingu na bieżąco śledzi światowe trendy w branży i dostosowuje je do filozofii naszych marek wdrażając kilkanaście produktów rocznie będących innowacjami na skalę krajową lub nawet europejską.

Innowacyjność formuł – nasz Dział Badań i Rozwoju złożony ze specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu formuł kosmetycznych wciąż pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi by je oferować klientom

Optymalna relacja ceny i jakości – działając od lat na bardzo konkurencyjnym polskim rynku nauczyliśmy się że cena pozostaje zawsze jednym z najważniejszych parametrów produktu.

Wszystkie kosmetyki Coloris powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym koło Warszawy, Polska, Unia Europejska.

Prowadząc produkcję kosmetyków od wielu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dysponujemy optymalnym parkiem maszynowym, współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców i korzystamy z globalnego rynku dostawców elementów i opakowań. Wszystkie procesy produkcyjne prowadzone w naszym zakładzie odbywają się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP ISO 22716:2007 i spełniają wymagania standardu IFS HPC (International Featured Standards for Household products, Personal care products and Cosmetics). co potwierdzone jest stosownymi certyfikatami wydanym przez znaną niezależną firmę TUV SUD

Wszystkie nasze wyroby spełniają warunki Rozporządzenia 1223/2009 Parlamentu Europejskiego nt produkcji kosmetycznej i mogą być wprowadzane na rynki wszystkich państw Unii Europejskiej.

źródło: Coloris
fot. Coloris
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ