Partner serwisu
28 maja 2019

Adamed na Impact’19 w Krakowie

Kategoria: Z życia branży

Zakończyła się czwarta edycja Kongresu Impact’19. W Krakowie przedstawiciele świata biznesu, polityki, administracji i nauki, rozmawiali o bieżących wyzwaniach w kreowaniu nowoczesnej gospodarki. Partnerem wydarzenia była firma Adamed. 

Adamed na Impact’19 w Krakowie

Tematami wiodącymi dwudniowego spotkania (21-22 maja br.) były nowe technologie i innowacje w gospodarce. Wykłady i prezentacje ponad 250 prelegentów skupiały się na gospodarce przyszłości, sposobach wdrożenia nowych idei biznesowych, czy łączeniu technologicznego know-how z najlepszymi praktykami biznesowymi.


Popularnością wśród uczestników cieszyły się również mniej formalne spotkania organizowane przez partnerów Impact’19. Marcin Szczeciński, menedżer inwestycyjny firmy Adamed, wziął udział w Impact Link, spotkaniu przedstawicieli biznesu z twórcami startupów. Podczas krótkich rozmów prowadzonych w formule "1:1" twórcy nowatorskich projektów mieli szansę na zaprezentowanie swoich projektów przedstawicielowi Adamedu.


Firma Adamed – jeden z liderów polskiej innowacji – od lat wspiera rodzime startupy, dzieląc się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą. Firma aktywnie działa m.in. w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE, gdzie wspiera najbardziej innowacyjne startupy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej i pomaga otworzyć im drzwi do sukcesu.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Tagi: Adamed, Impact
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ