Partner serwisu
07 czerwca 2019

Polpharma w finale Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019!

Kategoria: Z życia branży

Zespół z Polpharmy został tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection 2019. We wrześniu nasze Koleżanki i Koledzy wezmą udział w światowym finale w Atenach.

Polpharma w finale Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019!

Global Challenge to międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection(TFC). Innowacyjna symulacja "web based business" angażuje uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection) produkującym soki owocowe. Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami, z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i operacje.

Mistrzowska drużyna to:

Alena Mankevich, Ekspert ds. Sprzedaży Eksportowej, Dział Realizacji Zamówień Eksportowych,

Agata Polaszewska, Kierownik Działu Transportu i Odpraw Celnych, Dyrektor ds. Magazynowania i Dystrybucji Grupy Polpharma,

Łukasz Derkacz, Starszy Specjalista ds. Planowania, Zespół Planowania Medana,

Marcin Glaza, Starszy Specjalista ds. Planowania, Zespół Planistów Produkcji Zewnętrznej,

Szymon Bączkowski, Specjalista ds. Zakupów, Dział Realizacji Zakupów Grupy Polpharma.

W obecnej edycji w Polsce wystartowało 10 drużyn, między innymi Avon - drugie miejsce na podium, Getinge IC Production Poland, który zajął trzecie miejsce oraz Rockwell Automation czy US Pharmacia. Drużyna Polpharmy w tym momencie zajmuje 10 miejsce na świecie, za zespołami z Kanady, Izraela, Arabii Saudyjskiej oraz Turcji.

Światowy finał będzie rozegrany 27 września w Atenach. Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, w USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

źródło: Polpharma
fot. Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ