Partner serwisu
05 listopada 2019

Spółka Procefar, należąca do Grupy Hasco, została dystrybutorem globalnej marki Omron

Kategoria: Z życia branży

Globalna marka OMRON Healthcare podpisała umowę z wrocławską spółką PCF PROCEFAR Sp. z o.o. Od listopada Producencka Centrala Farmaceutyczna PROCEFAR Sp. z o.o., należąca do Grupy Hasco, będzie wyłącznym dystrybutorem sprzętu medycznego OMRON na terenie całej Polski.

Spółka Procefar, należąca do Grupy Hasco, została dystrybutorem globalnej marki Omron

Producencka Centrala Farmaceutyczna PROCEFAR Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dostawcą i wyłącznym dystrybutorem produktów PPF Hasco-Lek S.A. oraz VIS Sp. z o.o.. Centrala Spółki została utworzona w 2002 roku i mieści się we Wrocławiu.

- Dzięki śmiałym planom, odważnym decyzjom oraz utworzeniu w 2016 roku dwóch nowoczesnych centr logistycznych we Wrocławiu i Łodzi, zasięg dystrybucji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i pozostałego asortymentu obejmuje obszar całej Polski. Zaangażowanie wielu osób, konsekwencja w działaniu i profesjonalizm w kontakcie z klientem, pozycjonują PROCEFAR bardzo wysoko, czego dowodem jest zaufanie, którym obdarzyła nas globalna marka OMRON Healthcare. – podkreśla Krzysztof Bukowski, Prezes Zarządu PCF PROCEFAR Sp. z o.o.

OMRON Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie sprzedaży cyfrowych aparatów do pomiaru ciśnienia krwi oraz nebulizatorów wykorzystywanych w terapii chorób układu oddechowego. Pozostałe kategorie produktów firmy obejmują sprzęt do terapii leczenia bólu o niskiej częstotliwości, elektroniczne termometry i monitory składu ciała. Od wielu lat urządzenia firmy OMRON pomagają ludziom zapobiegać, leczyć i kontrolować swoje schorzenia zarówno w domu, jak i w warunkach klinicznych w ponad 110 krajach na świecie. OMRON Healthcare Europe B.V. działa na rynkach Europy, Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Główna siedziba OMRON Healthcare Group mieści się w Kyoto w Japonii.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ