Partner serwisu
08 maja 2020

Marka Berimal wspiera osoby dbające o cholesterol w akcji #ZostańwDomu z Berimalem!

Kategoria: Aktualności

Przygotowany przez ekspertów program ćwiczeń i relaksacji, porady dietetyczne, a także jadłospis pozwalający utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, udostępnia na swojej stronie marka Berimal z portfolio USP Zdrowie.   

Marka Berimal wspiera osoby dbające o cholesterol w akcji #ZostańwDomu z Berimalem!

Wszyscy, którzy chcą zadbać o poziom swojego cholesterolu, na stronie https://berimal.pl/zostan-w-domu/ znajdą porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz zarządzania stresem.

Dbanie o zdrowie,  zwłaszcza o prawidłowy poziom cholesterolu jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek. Nieprawidłowa dieta wynikająca z robionych w pośpiechu zakupów, pracy z domu, społecznej izolacji, braku ruchu, zamkniętych basenów i siłowni, a do niedawna nawet lasów, stresu wynikającego z niepewnej sytuacji – to wszystko może niekorzystnie wpływać na poziom cholesterolu we krwi. Stąd akcja marki Berimal - Zostań w domu z Berimalem!

Porady dietetyczne, a także jadłospis korzystny dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu opracowała Agnieszka Piskała-Topczewska, dietetyczka, diet coach i autorka wielu książek poświęconych prawidłowemu żywieniu. Na stronie dostępny jest również  40-minutowy program ćwiczeń możliwych do wykonania w domu, który nagrała instruktorka fitness Agnieszka Urbaniak. Na końcu znajdziemy także instrukcję ćwiczeń relaksacyjnych i porady dotyczące wsparcia emocjonalnego w okresie izolacji, które przygotowała psychoterapeutka Aleksandra Urbaszek.

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ