Partner serwisu
25 listopada 2021

Hagi Phases z międzynarodową nagrodą!

Kategoria: Kosmetyki

Linia Hagi Phases (zestaw 3 cykloczułych kremów do twarzy) otrzymała główną nagrodę dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii pielęgnacja skóry na tegorocznych, międzynarodowych targach Eco Life Scandinavia w Szwecji: Eco Life Scandinavia.

Hagi Phases z międzynarodową nagrodą!

To ogromne wyróżnienie dla polskiej firmy, ponieważ rynek skandynawski uchodzi za jeden z najbardziej wymagających, jeśli chodzi o sprzedaż kosmetyków naturalnych i poziom świadomości konsumentów, a targi Eco Life Scandinavia, to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe w regionie.

Dodatkowo Hagi Phases znalazło się w tzw. „Editor’s Choice” – czyli wśród rekomendowanych przez redaktorki pism branżowych, m.in. Daisy Beauty, produktów i trendów Natural Beauty. Prezentacja wyróżnionych kosmetyków, w tym całej koncepcji cykloczułej pielęgnacji Phases, miała miejsce w drugim dniu targów.

„Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, że miałyśmy okazję brać udział w tegorocznych targach Eco Life Scandinavia. To było bardzo inspirujące doświadczenie, umacniające nas w przekonaniu, że trend eco rozwija się w Europie bardzo prężnie” – powiedziała prezeska Hagi – Agata Borzym. „Nasza linia Phases budziła ogromne zainteresowanie i wyróżniała się na tle innych kosmetyków holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry”– dodaje. „Bardzo się cieszymy z uzyskanej nagrody. Jest ona potwierdzeniem tego, że nasz wysiłek włożony w projekt Phases miał sens.”

O linii Hagi Phases Produkty PHASES to innowacyjna propozycja podejścia do pielęgnacji kobiecej cery bazująca na zmiennych fazach cyklu menstruacyjnego. W skład kompleksowego zestawu wchodzą 3 cykloczułe kremy do twarzy: PHASES 1, 2 i 3. Każdy z nich ma odrębną recepturę ze starannie dobranymi składnikami i różną zawartością dodatków pre- i probiotycznych. Więcej o Hagi Phases tutaj: https://hagi.com.pl/pl/phases

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ