Partner serwisu
01 lutego 2022

Urszula Jóźwiak

Kategoria: XIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Urszula Jóźwiak jest certyfikowanym trenerem mentalnym. Podczas konferencji opowie o treningu mentalnym jako narzędziu pracy skutecznych liderów i zespołów.

Na co dzień poszukuję nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań do pokonywania trudności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu Produkcją, Jakością oraz Projektami Optymalizacyjnymi i Wdrożeniowymi w branży farmaceutycznej. Buduję zespoły projektowe poprzez warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem elementów Treningu Mentalnego. Wspieram rozwój Pewności Siebie, umiejętność Zwyciężania i Koncentracji w dążeniu do celu oraz osiągania równowagi życiowej w zgodzie ze słabymi stronami i akceptacją siebie.

Prowadzę też indywidualne treningi mentalne dla osób będących na drodze do realizacji własnych celów i marzeń.

Jestem osobą pozytywną, działającą tak, aby praca była pasjonującym elementem życia, a nie koniecznością.

Specjalizuję się w prowadzeniu treningów mentalnych 1:1 z menedżerami na różnym stopniu rozwoju kariery, tak by oni i ich zespoły byli zgrani i skuteczni w osiąganiu wyznaczonych celów.

Z wykształcenia jestem:

  • Certyfikowanym Trenerem Mentalnym od czerwca 2020 r.(Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B Bączek).
  • Menedżerem Projektów (Akademia Leona Koźmińskiego i mini MBA PAM Center Łódź) z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej.
  • Technologiem procesów chemicznych i farmaceutycznych (Politechnika Łódzka, Gdański Uniwersytet Medyczny).
  • W treningu mentalnym najwyżej cenię możliwość pracy bezpośredniej z człowiekiem, tak by czuł postęp w rozwoju, był lepszym od siebie z wczoraj i wzrastał w poczuciu własnego szczęścia.

Moją pasją jest praca z ludźmi nad rozwojem osobistym przez docieranie do ich wnętrza, poszukiwanie niekonwencjonalnych metod nauczania. Lubię pracować z ludźmi w różnym wieku, także z dziećmi i młodzieżą, tworząc dla nich bezpieczną przestrzeń do rozwoju.

W czasie wolnym najchętniej pływam, spaceruję z psem, zbieram grzyby, piszę wiersze, spotykam się z przyjaciółmi. Wspieram charytatywnie działalność osób z problemami społecznymi.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ