Partner serwisu
22 lutego 2022

Katarzyna Najda

Kategoria: XIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Katarzyna Najda, menadżer ds. inwestycji, TZF Polfa S.A., opowie o procesie budowy obiektu przemysłowego – najważniejszych aspektach przygotowania Inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania jakością.

Magister inżynier budownictwa SGGW, absolwentka studiów podyplomowych z projektowania geotechnicznego, posiadająca uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Od prawie 3 lat menadżer ds. inwestycji w Polfie Tarchomin, gdzie najpierw realizowała inwestycje z zakresu budowlano-inżynieryjnego na obszarach produkcyjnych i towarzyszących, związane z utrzymaniem, usprawnianiem i dostosowywaniem do nowych wymogów, a teraz pełni funkcję zastępcy Project Managera budowy budynku oddziału produkcji form jałowych oraz laboratoriów R&D.

Wiedzę praktyczną zdobywała w pracy jako projektant, inżynier budowy i kierownik projektu, rozpoczynając swoje doświadczenie od prowadzenia robót z zakresu konstrukcji stalowych od projektu po montaż, poprzez koordynowanie procesu projektowania obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych. 

Lukasz
2022-02-22
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :)
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ