Partner serwisu
01 lipca 2014

500 blistrów i kartoników na minutę

Kategoria: Ciekawostki

– Na Interpack 2014 pokazujemy takie nasze „perełki”. Przykład może stanowić szybka, a jednocześnie super elastyczna linia blistrowa BEC500, która pakuje 500 blistrów i 500 kartoników na minutę – mówił podczas targów w Düsseldorfie Jacek Andrzejewski, właściciel firmy Kalmar-Pac, przedstawiciel firmy Uhlmann na Polskę.

500 blistrów i kartoników na minutę

Uhlmann to producent maszyn oraz kompletnych linii blistrujących i butelkowych dla przemysłu farmaceutycznego. Firma oferuje: systemy podawania tabletek, kapsułek, fiolek, ampułek, strzykawek i innych, kartoniarki poziome i pionowe dla różnych produktów (blistry, butelki) oraz urządzenia pakujące końca linii, tj. pakieciarki, owijarki, kartoniarki zbiorcze i paletyzery.

Szybka linia blistrowa

Na Interpack 2014 pokazujemy takie nasze „perełki”. Przykład może stanowić szybka linia blistrowa BEC500, która pakuje 500 blistrów i 500 kartoników na minutę. Jej budowa jest bardzo nowoczesna, bo jest całkowicie „na serwo”. Ponadto maszyna ta jest bardzo elastyczna – pozwala na szybką zmianę formatu (ok. 30 minut). Może być stosowana zarówno do długich, jak i do średnich serii produkcyjnych – mówił podczas targów w Düsseldorfie Jacek Andrzejewski, właściciel firmy Kalmar-Pac, przedstawiciel Uhlmann na Polskę.

Detale jako nowości

Dostępność, trwałość, niezawodność – to nasze motto. Pokazujemy tutaj najlepsze urządzenia, m.in. do produkcji sterylnej. Nowości to detale, które ułatwiają pracę w zakładzie farmaceutycznym – podkreślał na Interpack Jürgen Pieper, przedstawiciel firmy Uhlmann odpowiedzialny za rynek polski.

 

Fot.: Kalmar-Pac

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ