Partner serwisu
23 stycznia 2023

Adamed Honorowym Gospodarzem XIV Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Adamed jest rodzinną firmą farmaceutyczno-biotechnologiczną. Znajduje się w pierwszej dziesiątce największych firm farmaceutycznych działających w kraju.

Adamed Honorowym Gospodarzem XIV Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej

Adamed Pharma jest rodzinną firmą farmaceutyczno-biotechnologiczną ze 100- procentowym udziałem kapitału polskiego, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Założona w 1986 roku dziś zatrudnia niemal 2500 współpracowników, posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce i jeden w Wietnamie. Filarami rozwoju firmy jest ekspansja zagraniczna oraz inwestycje w zwiększanie produkcji leków w Polsce oraz w innowacje. Od ponad 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową, na którą od 2001 przeznaczyła 1,9 mld złotych. Adamed prowadzi prace w ramach trzech platform badawczych. Własność intelektualna firmy jest chroniona ponad 200 patentami w większości krajów na świecie, a w swoim portfolio ma ponad 500 produktów. Każdego roku firma produkuje ponad 2,6 miliarda tabletek sprzedawanych na 78 rynkach na świecie. Zapewnia bezpieczeństwo lekowe milionom pacjentów w Polsce i wielu innych krajach. Przyczynia się do rozwoju nie tylko krajowego rynku farmaceutycznego, ale również – ze względu na skalę przedsiębiorstwa – całej polskiej gospodarki.

 

XIV edycja Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej odbędzie się 29-30 marca 2023 r. w Warszawie. Honorowym Gospodarzem jest firma Adamed Pharma.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ