Partner serwisu

Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny spotyka się 18 października w Jachrance

Kategoria: XIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Już 18-19 października 2017 r. w hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego.

Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny spotyka się 18 października w Jachrance

Organizatorem konferencji jest firma BMP. Rolę Honorowych Gospodarzy pełnią ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. i Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.

Doświadczony Organizator
Cenieni w branży Honorowi Gospodarze

TRZYNASTA EDYCJA

Przez 25 lat istnienia firma BMP zorganizowała kilkaset konferencji i sympozjów branżowych. W branży farmaceutycznej organizuje dwie konferencje w roku:
•    wiosenną,
•    jesienną.
Jesienne sympozjum skierowane jest również do przedstawicieli branży kosmetycznej. W tym roku odbędzie się XIII edycja wydarzenia.

DWAJ HONOROWI GOSPODARZE

ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. jest jednym z jedenastu zakładów wytwórczych Grupy Servier, a przy tym jedną z pierwszych nowoczesnych firm produkujących leki w Polsce. Jako pierwszy zakład produkujący leki w Polsce otrzymał Certyfikat GMP - Dobrej Praktyki Wytwarzania (w roku 2003 – licencja podlegała następnie odnowieniu w 2009, 2011 oraz 2014 r.). ANPHARM jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce otrzymało certyfikat systemu zarządzania energią według normy ISO 50001 (Certyfikat ISO 50001 przyznany w 2016 roku).

Ostatnio zrealizowane przedsięwzięcia biznesowe to uruchomienie dwóch nowych linii butelkujących o łącznej wartości około 22 mln zł, które zwiększyły nasze możliwości produkcyjne o 10 mln opakowań rocznie. Inwestycje koncentrowały się na dywersyfikacji oraz zwiększeniu elastyczności naszej produkcji. W 2016 roku przeprowadziliśmy modernizację laboratorium kontroli jakości, dzięki czemu zwiększyliśmy nasze możliwości w zakresie wykonywania kontaktowych usług analitycznych.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j. tworzy nowoczesne i bezpieczne dermokosmetyki, których receptury są oparte na bazie naturalnych surowców. W firmowym laboratorium powstają nie tylko kosmetyki przeznaczone do codziennego użytku. Tworzą tam również specjalistyczne preparaty stanowiące uzupełnienie terapii stosowanych przez lekarzy dermatologów. Jakość i bezpieczeństwo kosmetyków potwierdzają badania dermatologiczne i aplikacyjne wykonywane przez niezależne, wyspecjalizowane jednostki oraz satysfakcja milionów klientów.

Badania i prace nad nowymi kosmetykami są prowadzone w Laboratorium badań i rozwoju (R&D - Research & Development) w Warszawie. Nowe receptury są efektem prac zespołu złożonego z wykwalifikowanych chemików, biotechnologów i farmaceutów, którzy czuwają nad jakością i bezpieczeństwem nowych produktów. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK współpracuje z laboratoriami i placówkami badawczymi, do których należą między innymi: Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST, Certyfikowane Laboratorium Mikrobiologiczne Mikrolab, Centrum Kosmetyków Dr Koziej, J.S. Hamilton Poland S.A. Firma posiada certyfikaty jakości m.in. GMP (Good Manufacturing Practise), ISO 9001 : 2009, ECOCERT, Znak jakości KidZone.

INTERESUJĄCY PROGRAM

W programie jesiennej konferencji nie zabraknie ciekawych referatów praktyków z branży, debaty specjalistów, warsztatów, wystawy stoisk oraz wycieczki technicznej do zakładów produkcyjnych Honorowych Gospodarzy.

Szczegóły już wkrótce!

WYDARZENIE W PIGUŁCE
Nazwa: Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego
Data: 18-19 października 2017 r.
Miejsce: Jachranka, Hotel Windsor
Organizator: BMP
Honorowi Gospodarze:
ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.
Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp.j.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ