Partner serwisu
28 lipca 2021

Paweł Szymański

Kategoria: XVII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Profesor tytularny nauk farmaceutycznych. Kierownik Pracowni Radiofarmacji w Zakładzie Chemii Farmaceutycznej, Analizy Leków i Radiofarmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie w firmie medycznej”. W latach 2016-2020 pełnił funkcje prodziekana ds. studentów, Wydziału Farmaceutycznego UM w Łodzi. Recenzent i panelista na webseminarze dotyczącym „Lokalnej Suwerenności Lekowej” (http://instrat.pl/suwerennosc-lekowa/) przygotowanym przez firmę Instrat.

Autor kilkudziesięciu publikacji w tym z zakresu farmacji, radiofarmacji oraz chemii medycznej. Współautor patentów dotyczących nowych potencjalnych substancji biologicznie czynnych. W ramach pracy zawodowej prowadzi między innymi zajęcia ze studentami w zakresie analizy jakościowej i ilościowej substancji leczniczych.

Współtwórca i prezes firmy farmaceutycznej be.Q sp z o.o. zajmującej się wdrażaniem nowych rozwiązań i produktów w obrębie medycyny i farmacji oraz wykonywania rutynowych analiz z zakresu analizy ilościowej i jakościowej badanych produktów.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ