Partner serwisu
03 września 2021

Artur Głodek

Kategoria: XVII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Ekspert w dziale analiz biznesowych w eq system opowie o Synchronizacja procesów produkcyjnych w Torf Corporation dzięki usprawnieniu planowania.

Procesy produkcyjne zna od podszewki. Jego pierwsze doświadczenie zawodowe to praca na walcarce w Hucie Aluminium Konin, gdzie następnie pracował w dziale planowania: od specjalisty do kierownika działu planowania produkcji. Country Manager w Logis Poland sp. z o.o., od 2013 ekspert ds. zarządzania logistyką produkcji w eq system. Usprawniał procesy planowania i harmonogramowania w takich firmach, jak Zakłady Mechaniczne Kazimieruk, Trefl, Raben, Sohbi Poland, Inter Metal, Torf Corporation. Ceniony przez klientów eq system za umiejętność głębokiej analizy procesów i klaryfikacji celów biznesowych.

Chętnie dzieli się wiedzą podczas konferencji i webinarów, traktując je zawsze jako okazję do dialogu i wymiany doświadczeń. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Lubi aktywnie spędzać czas – w przeszłości trenował piłkę nożną i wciąż rekreacyjnie gra w siatkówkę. Niezmiennie uwielbia muzykę rockową i czas spędzony z rodziną.

źródło: zasoby autora
fot. zasoby autora
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ