Partner serwisu

LOKALIZACJA

Kategoria: XVIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Hotel Mercure Gdynia Centrum zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży. W pobliżu hotelu znajduje się Bulwar Nadmorski - najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa. Gości spragnionych atrakcji kulturalnych z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego oraz Gdyńskiego Centrum Filmowego. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób spędzających nad morzem swój urlop jak i dla tych, którzy podróżują w celach służbowych.

LOKALIZACJA

Konferencja  Mercure Gdynia Centrum, ul. Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia

 

Doba hotelowa w Hotelu Mercury rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu planowanego przyjazdu. W razie przyjazdów przed godziną 16:00 udostępnienie zarezerwowanych pokoi hotelowych uzależnione będzie od obłożenia Hotelu w dniu planowanego przyjazdu.
Goście winni wymeldować się z Hotelu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu  w dniu wyjazdu może być dokonane pod warunkiem dostępności pokoi hotelowych w Hotelu i podlega opłacie. Hotel bezpośrednio obciąża opłatą gościa hotelu.
Hotel gwarantuje zakwaterowanie w przypadku późnych przyjazdów (po godz. 18:00).
Jeśli w przypadku powyższej rezerwacji wymagane jest późniejsze wymeldowanie, należy dokonać potwierdzenia z działem rezerwacji Hotelu.
Parking we własnym zakresie.Koszt 40 zł brutto/dobę - płatne w recepcji hotelowej

Kolacja COURTYARD BY MARRIOTT GDYNIA WATERFRONT,ul. Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia  (ok 500 m)

 

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ