Partner serwisu
25 sierpnia 2022

Piotr Łabudzki

Kategoria: XVIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Piotr Łabudzki, ekspert ds. doskonałości operacyjnej, Polpharma, opowie podczas jesiennego sympozjum o wykorzystaniu technologii AR w procesie produkcji ze szczególnym uwzględnieniem procesu przezbrajania.

Ekspert w zakresie inżynierii jakości procesów produkcyjnych jak również businessowych, trener wewnętrzny Grupy Polpharma w obszarze zagadnień World Class Manufacturing (WCM), Six Sigma Black Belt.

 Z wykształcenia chemik ze specjalizacją środki bioaktywne i farmaceutyki. Przygodę z farmacją zacząłem w 2013 roku od pracy w kontroli jakości na stanowisku analityka a następnie osoby dbającej o utrzymanie ruchu aparatury analitycznej z wdrożeniem TPM włącznie. Od początku podjęcia pracy zawodowej zawsze dążący do doskonalenia i optymalizowania wykonywanych zadań. Od 2015 zacząłem swoją zawodową karierę związaną z szeroko pojętym systemem Lean Management.

Na co dzień zajmuję się wypracowaniem optymalnej organizacji stanowisk pracy, standaryzacją i powtarzalnością procesów, a także zwiększaniem dostępności i efektywności pracy maszyn oraz budowaniem kultury Lean. Popularyzator innowacyjnych narzędzi i systemów (również autorskich) wspomagających zarządzanie złożonymi procesami.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ