Partner serwisu
01 lutego 2022

Rafał Grabicki

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Rafał Grabicki, menadżer ds. inżynierii w SteriPack Medical Poland, wygłosi referat "Proces inwestycyjny – którędy droga do sukcesu?".

Magister inżynier elektrotechniki i informatyki stosowanej, absolwent Politechniki Łódzkiej (2002). Ukończył studia podyplomowe „Systemy Planowania i Kontroli w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem” na Politechnice Łódzkiej (2007), uzyskał certyfikat Audytora Jakości TUV-Nord (2005) i certyfikat Inżyniera Jakości Amerykańskiego Stowarzyszenia Jakości ASQ (2009).

W latach 2002-2012 zatrudniony w spółce Medana Pharma S.A. w Sieradzu. 2002-2007 – specjalista ds. walidacji w dziale zapewnienia jakości, 2007-2009 – kierownik projektu optymalizacji procesów produkcyjnych, 2009-2012 – wiceprezes zarządu ds. produkcji i technicznych. Od lipca 2012 zatrudniony w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A. na stanowisku szefa departamentu inżynierii przemysłowej. Od 2016 do 2019 - dyrektor produkcji w FSP Galena. Od 2019 roku menadżer ds. inżynierii w SteriPack Medical Poland.

Na 18-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej i wyrobów medycznych składa się wiedza z zakresu zapewnienia jakości, walid Na 18-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej i wyrobów medycznych składa się wiedza z zakresu zapewnienia jakości, walidacji, transferów technologicznych i technicznych, filozofii Lean Manufacturing i Management, technicznych aspektów produkcji, projektowania obszarów produkcyjnych, kwalifikacji pomieszczeń, mediów, urządzeń i procesów technologicznych, auditów wewnętrznych i zewnętrznych, inwestycji (w tym SSE), zapewnienia technicznej sprawności i rozwoju produkcyjnego parku maszynowego, międzynarodowych transferów technologicznych, optymalizacji wykorzystania urządzeń, procesów i zasobów, zarządzania obszarem produkcji i operacji przemysłowych firmy farmaceutycznej.

„Otwarty umysł” lubiący wyzwania i innowacyjne rozwiązania.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ