Partner serwisu
28 września 2022

Grzegorz Siara

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Grzegorz Siara, METTLER TOLEDO, wygłosi referat pt. "Rozwiązania zwiększające efektywność analiz w laboratorium kontroli jakości".

Grzegorz Siara, specjalista ds. sprzedaży i doradztwa aplikacyjnego w zakresie urządzeń laboratoryjnych. Z firmą METTLER TOLEDO związany ponad dziesięć lat, wykonując swoje obowiązki na stanowisku przedstawiciela handlowego ale także chętnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z zakresu Dobrej Praktyki Ważenia, Optymalizacji procesów laboratoryjnych – LEAN LAB podczas szeregu seminariów na których był prelegentem. Zdobył tytuł mgr inż. na kierunku Technologia Chemiczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Mieszka w Warszawie – opiekuje się klientami z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, ale także chętnie wspiera kolegów z innych regionów.

Oferuje swoją wiedzę i wsparcie w temacie wag i ważenia laboratoryjnego, wagosuszarek, aplikacji związanych z ważeniem, rozwiązań opartych o automatyzację dozowania a także miareczkowania, pomiaru gęstości, indeksu refrakcji, spektrofotometrii UV-VIS, pH oraz punktu topnienia i kroplenia oraz oprogramowania do zarządzania danymi.

Z przyjemnością również podejmie się tematyki związanej z zapewnieniem zgodności z przepisami w branży farmaceutycznej oraz przy optymalizacji pracy w laboratorium oraz poprawie efektywności zarządzania danymi po przez:

- zapewnienie integralności danych dzięki ich bezpiecznej i wydajnej obsłudze;

- poprawę powtarzalności wyników dzięki rozwiązaniom automatyzacji, na przykład dozowania;

- wydajne testowanie czynnego składnika leku bez ręcznego przepisywania;

- zapewnienie zgodności z 21CFR11 dzięki automatyzacji pomiarów i procedur;

- zapewnienie prawidłowego stosowania standardowych procedur operacyjnych wobec wszystkich parametrów analizy;

- uzyskanie zgodności wszystkich urządzeń analitycznych z przepisami 21CFR11.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ