Partner serwisu
09 marca 2023

Artur Głodek

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Artur Głodek, ekspert w dziale analiz biznesowych w eq system, podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej, opowie o synchronizacji planów produkcji i digitalizacji procesów produkcyjnych w branży farmaceutycznej.

Artur Głodek - ekspert w dziale analiz biznesowych w eq system. Procesy produkcyjne zna od podszewki. Jego pierwsze doświadczenie zawodowe to praca na walcarce w Hucie Aluminium Konin, gdzie następnie pracował w dziale planowania: od specjalisty do kierownika działu planowania produkcji. Country Manager w Logis Poland sp. z o.o., od 2013 ekspert ds. zarządzania logistyką produkcji w eq system. Usprawniał procesy planowania i harmonogramowania w takich firmach, jak Zakłady Mechaniczne Kazimieruk, Trefl, Raben, Sohbi Poland, Inter Metal, Torf Corporation. Ceniony przez klientów eq system za umiejętność głębokiej analizy procesów i klaryfikacji celów biznesowych. Chętnie dzieli się wiedzą podczas konferencji i webinarów, traktując je zawsze jako okazję do dialogu i wymiany doświadczeń. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Lubi aktywnie spędzać czas – w przeszłości trenował piłkę nożną i wciąż rekreacyjnie gra w siatkówkę. Niezmiennie uwielbia muzykę rockową i czas spędzony z rodziną.

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ