Partner serwisu
11 października 2016

GIF zaprasza na konferencję informacyjną

Kategoria: Z życia branży

Główny Inspektor Farmaceutyczny zaprasza na konferencję skierowaną do wytwórców, importerów i dystrybutorów produktów leczniczych i substancji czynnych „Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych”, która odbędzie się 17-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

GIF zaprasza na konferencję informacyjną

Pierwszy dzień dedykowany jest dla wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz substancji czynnych, a także dla dystrybutorów substancji czynnych. W drugi dniu GIF zaprasza reprezentantów podmiotów zajmujących się dystrybucją produktów leczniczych.

Poprzednie edycje konferencji pokazały, jak dużym zainteresowaniem cieszy się takie przedsięwzięcie, dlateg aby umożliwić udział jak największej liczbie przedsiębiorców, jest prośba o zgłaszanie jednej osoby reprezentującej danego przedsiębiorcę.
O przyjęciu na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz pozytywny wynik weryfikacji. Każdy uczestnik może wziąć udział w konferencji tylko jednego dnia – w zależności od działalności przedsiębiorstwa: wytwórcy/importerzy/podmioty odpowiedzialne lub hurtownie/pośrednicy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zarejestrować się przy wykorzystaniu formularza umieszczonego na stronie GIF.

Więcej informacji tutaj

Źródło: GIF
fot.: 123rf

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ