Partner serwisu
15 grudnia 2017

ECVALIDATION: Najciekawszy zrealizowany projekt to…

Kategoria: Aktualności

ECVALIDATION, który specjalizuje się w dostarczaniu usług walidacji, brał udział w wielu ciekawych projektach, w tym także w projekcie serializacji dla globalnej firmy farmaceutycznej.

ECVALIDATION: Najciekawszy zrealizowany projekt to…

Projekt wykonywaliśmy we współpracy z innymi firmami. Takie inwestycje to duże wyzwanie, ponieważ potrzebne jest rozwiązanie IT, odpowiednie maszyny, szkolenia dla pracowników, oraz wdrożenie rozwiązania i jego walidacja. Dodatkowo ważne jest podłączenie do HUBa w którym informacje są wymieniane pomiędzy firmą która produkuje a odbiorcami - mówi Igor Olewiecki, Key Account Manager w eConsulting, które jest właścicielem marki ECVALIDATION.

Europejski HUB, czyli serwer na którym zbierane są dane np. dla UE, znajduje się w Niemczech. e-Consulting brał udział w projekcie w USA.

Amerykanie wyprzedzają nas jeśli chodzi o serializację, więc te doświadczenia są dla nas bardzo istotne. Wchodzimy z pakietem doświadczeń w proces, który w Polsce dopiero się zaczyna. Nasza przewaga to właśnie doświadczenie, które pomoże nam w tego typu projektach. – dodaje.
 

Rozmawiała Karolina Jakubiec

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ