Partner serwisu
21 sierpnia 2018

STEVIE®AWARD 2018 dla Polpharmy!

Kategoria: Z życia branży

Polpharma otrzymała dwie statuetki w międzynarodowym konkursie Stevie Awards. Nagrody zostały przyznane za stworzenie i wdrożenie identyfikacji wizualnej marki.

STEVIE®AWARD 2018 dla Polpharmy!

Firma została nagrodzona w dwóch kategoriach: „Communications or PR Campaign of the Year - Reputation/Brand Management” (Stevie® Award) oraz „Re-Branding / Brand Renovation of the Year” (Bronze Stevie® Award). W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 3 900 projektów z kilkudziesięciu krajów. Firmy i agencje z Polski otrzymały w tym roku łącznie 10 statuetek.

Identyfikacja wizualna marki Polpharma została stworzona w lutym 2017 roku i od tego czasu jest skutecznie implementowana we wszystkich obszarach firmy. Bardzo się cieszymy, że nasza praca po raz kolejny została doceniona przez grono doświadczonych ekspertów ze świata biznesu

mówi Monika Jasłowska, Dyrektor ds. Zarządzania Markami Grupy Polpharma.

International Business Awards (STEVIES), to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów w branży marketing i PR. Zgłoszenia mogą przesłać firmy i organizacje z całego świata – publiczne i prywatne, komercyjne i non-profit, korporacje i małe przedsiębiorstwa. Tegorocznych zwycięzców wybrało grono jurorów w składzie 270 managerów wyższego stopnia z całego świata.

Więcej informacji o konkursie oraz laureatach na stronie - www.StevieAwards.com/IBA

źródło: Polpharma
fot. Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ