Partner serwisu
10 października 2018

Prezes Polpharmy mentorem w programie „Poland-100”

Kategoria: Aktualności

Markus Sieger, Prezes Polpharmy, został jednym z mentorów programu „Poland-100” zorganizowanego z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Celem projektu jest wymiana wiedzy i przybliżenie młodym Amerykanom – m.in. studentom z Harvardu i innych wiodących amerykańskich uniwersytetów – osiągnięć największych polskich firm i ich liderów.

Prezes Polpharmy mentorem w programie „Poland-100”

Ogłoszenie programu oraz spotkanie liderów polskiego biznesu ze studentami odbyło się na początku października w Nowym Jorku, podczas konferencji „Poland. The can-do nation”. W inauguracji wziął udział Premier Mateusz Morawiecki, który objął projekt swoim patronatem.

„Poland-100” jest programem mentoringowym kierowanym do młodych Amerykanów i utworzonym z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Mentorami programu zostało 10 właścicieli i prezesów największych polskich spółek – jednym z ich jest Prezes Polpharmy.

Unikalne doświadczenia i wymiana wiedzy

Zgodnie z ideą projektu, mentorzy stanowią filar dynamicznego rozwoju gospodarczego, ekspansji na światowe rynki, wykorzystania myśli naukowej i potencjału polskiego społeczeństwa. Uczestnicy programu będą mieli możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń osobistych i profesjonalnych, poznając osiągnięcia liderów i kierowanych przez nich firm. Będą mieli także okazję przyjechać do Polski.

„Jestem zaszczycony, że dołączyłem jako jeden z 10 prezesów dużych polskich firm do programu mentorskiego Poland-100” - powiedział Markus Sieger, Prezes Polpharmy. – „Ta znakomita inicjatywa, ogłoszona podczas konferencji o wymownym tytule <>, jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania studentom najlepszych amerykańskich uniwersytetów drogi do sukcesu wiodących polskich przedsiębiorstw ”.

źródło: polpharma.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ