Partner serwisu
08 stycznia 2019

Servier: Ruszyła nowa edycja konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióra 2019

Kategoria: Aktualności

Servier Polska serdecznie zaprasza do XIII edycji ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy "Kryształowe Pióra" w czterech kategoriach: Choroby serca – rosnące zagrożenie. Depresja – przełamać tabu. Cukrzyca – wygrać z postępem choroby. Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie.

Servier: Ruszyła nowa edycja konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióra 2019

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2019 roku.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy dziennikarze mediów ogólnotematycznych o zasięgu ogólnopolskim oraz regionalnym, których prace zostały opublikowane lub wyemitowane pomiędzy 1 kwietnia 2018 roku, a 28 lutego 2019 roku. 

Ideą konkursu jest promowanie i wyróżnienie aktywności dziennikarzy, którzy zwiększają społeczną świadomość na temat zagrożeń związanych z najpopularniejszymi chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak choroby układu krążenia, cukrzyca  oraz depresja, a także choroby nowotworowe. Pragniemy uhonorować dziennikarzy, którzy dzięki swojej pracy przyczyniają się do zdrowotnej edukacji Polaków, a także lepszego zrozumienia korzyści płynących m.in. z profilaktyki i wykonywania regularnych badań kontrolnych.

W ubiegłorocznej edycji konkursu zwyciężyli Redaktor Barbara Kozłowska za audycję radiową pt.: Rozważania o sercu opublikowaną w Polskim Radiu Rzeszów, Redaktor Wojciech Królikowski za  materiał pt.: Samotna wyspa emitowany przez TVP Telewizję Polską, Redaktor Ewa Kwaśny za materiały pt.: Onkologia – przełamać strach, wygrać życie, które ukazały się w radiu RMF FM, Redaktor Magdalena Hykawy za materiał pt.: Depresja i samobójstwa dla telewizjo Polsat, Redaktor Agnieszka Pochrzęst-Motyczyńska za artykuł pt.:  Nie masz cukrzycy? Lepiej sprawdź! opublikowany na portalu zdrowie.pap.pl oraz Redaktor Katarzyna Koper za artykuł pt.: Droga do cukrzycy, który ukazał się w tygodniku Newsweek. Jury przyznało również 17 wyróżnień.

Więcej www.servier.pl

źródło: Servier
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ