Partner serwisu
18 stycznia 2019

Nick Haggar na czele Zentivy

Kategoria: Aktualności

Zentiva poinformowała, że Nick Haggar został wybrany na stanowisko dyrektora generalnego, które obejmie 11 lutego 2019 roku.

Nick Haggar na czele Zentivy

Nick Haggar przechodzi do firmy z InsudPharma, na której czele stał w latach 2016-2019. W branży farmaceutycznej i medycznej pracuje od ponad 30 lat. Ma bogate doświadczenie w sektorze komercyjnym: pełnił funkcje kierownicze w Sandoz (Novartis), GlaxoSmithKline i Ranbaxy. Posiada również potrzebną wiedzę techniczną, ponieważ karierę zawodową rozpoczynał w dziale technicznym w Baxter Healthcare. W latach 2014-2015 był prezesem organizacji Medicines for Europe (dawne EGA). Nick Haggar będzie mieć swoje biuro w Pradze i będzie bezpośrednio podlegać pod Komitet Doradczy Zentivy. 

Nick Haggar komentuje: „Z prawdziwą radością dołączam do Zentivy, która właśnie otwiera nowy rozdział w swojej działalności. W najbliższych miesiącach będziemy rozszerzać nasz zasięg, zwiększać produktywność i przyspieszać wzrost, pomagając ludziom w ich codziennych potrzebach związanych z opieką zdrowotną.”

Zentiva została wydzielona z Sanofi w październiku ubiegłego roku. Grupa obecnie działa przy wsparciu Advent International, jednego z największych i najbardziej doświadczonych na świecie inwestorów kapitałowych. 

źródło: Zentiva
fot. Zentiva
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ