Partner serwisu
04 lutego 2019

Lider Farmacji - 13. edycja konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019

Kategoria: Aktualności

Zapraszamy do udziału w 13. edycji ogólnopolskiego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019, w którym po raz pierwszy pojawiła się kategoria - Lider Farmacji.

Lider Farmacji - 13. edycja konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019

Plebiscyt Liderów Ochrony Zdrowia nagradza wartościowe inicjatywy, postawy i osiągnięcia na rynku ochrony zdrowia i farmacji. Laureatów wybiera niezależna Kapituła złożona z autorytetów rynku ochrony zdrowia. Konkurs wyróżnia obiektywna oraz transparentna formuła, a od uczestników nie są pobierane żadne opłaty. Każdy ma równe szanse zostać Liderem Ochrony Zdrowia. Liczy się pomysłowość, zaangażowanie, determinacja w działaniu oraz oryginalne podejście do rozwiązywania problemów. Organizatorem i mecenasem Konkursu jest czasopismo OSOZ Polska.

Kategorie konkursowe:

- Lider Farmacji

Kategoria dedykowana dla przedstawicieli rynku farmaceutycznego: aptek, farmaceutów, firm farmaceutycznych, fundacji działających w farmacji itp. Przykładowo, liderem może zostać apteka w sposób wyróżniający dbająca o pacjenta i jego zdrowie lub realizująca zasady opieki farmaceutycznej, firma farmaceutyczna prowadząca ciekawy program edukacyjny lub naukowy.

Zgłoszenie musi odnosić się do osiągnięć w roku 2018.

- Promocja Zdrowia i Profilaktyka
- Działalność na Rzecz Pacjenta
- Skuteczne Zarządzanie
- Innowacyjne Pomysły

Więcej https://www.katowice.oia.pl

źródło: Śląska Izba Aptekarska
fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ