Partner serwisu
06 lutego 2019

Pracodawca Przyjazny Pracownikom dla ICN Polfa Rzeszów S.A.

Kategoria: Aktualności

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia certyfikatów "Pracodawca Przyjazny Pracownikom". Z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy to zaszczytne wyróżnienie dla ICN Polfa Rzeszów S.A. odebrał Prezes Zarządu Pan Tadeusz Pietrasz.

Pracodawca Przyjazny Pracownikom dla ICN Polfa Rzeszów S.A.

Celem projektu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, cechujących się wzorową polityką wobec pracowników. Ponieważ kandydatów zgłaszają podstawowe jednostki organizacyjne „Solidarności” wnioski mają bardzo dużą rangę obiektywności. Związki zawodowe służą ochronie interesów pracowniczych a realizują swoje postulaty poprzez negocjacje z pracodawcami, a także poprzez organizowanie akcji protestacyjnych, przez co w wielu firmach mają bardzo często sprzeczne z kierownictwem interesy. W nielicznych firmach, choć związki nadal stanowczo bronią interesów załóg, to coraz częściej stają się również partnerami dla zarządów firm i tak właśnie jest w ICN Polfa Rzeszów S.A.

Dla Firmy ICN Polfa Rzeszów S.A., która od wielu lat prowadzi działania mające na celu tworzenie możliwie najlepszych i bezpiecznych warunków pracy oraz równouprawnienie zatrudnionych w Rzeszowie pracowników sukces biznesowy i wizerunkowy jest potwierdzeniem długoletniej i wielopłaszczyznowej polityki Zarządu opartej na szacunku dla każdego człowieka i każdej rodziny, dla społeczności i dla przyszłych pokoleń a otrzymany certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest tego przekonywującym dowodem.

źródło: ICN Polfa Rzeszów
fot. ICN Polfa Rzeszów
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ