Partner serwisu
19 marca 2019

Polpharma Pomorskim Pracodawcą Roku

Kategoria: Aktualności

Polpharma otrzymała tytuł „Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018” w kategorii przedsiębiorstwo zatrudniające powyżej 250 pracowników. Konkurs skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, i które tworzą miejsca pracy przyjazne pracownikom. Plebiscyt został zorganizowany przez związek pracodawców „Pracodawcy Pomorza” pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Polpharma Pomorskim Pracodawcą Roku

Polpharma została doceniona za dobre wyniki ekonomiczne, udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, upowszechnianie społecznej odpowiedzialności biznesu oraz tworzenie miejsc pracy przyjaznych pracownikom. Podkreślono, że firma zdobyła silną pozycję na międzynarodowych rynkach, nie zapominając przy tym o własnych korzeniach.

„Jesteśmy największym pracodawcą w regionie Kociewia i jednym z największych w województwie pomorskim. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych produktów i technologii, przyczyniając się do wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki. Stwarzamy atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju kariery w kraju dla najzdolniejszych naukowców. Polityka personalna Polpharmy opiera się na przyjętych wartościach, systemie kompetencji zawodowych i otwartej komunikacji. Oferujemy pracownikom szeroki program szkoleń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności, dbamy o zdrowie pracowników i ich rozwój. Aktywnie włączamy się także w inicjatywy lokalne, tworzące pomost pomiędzy światem nauki a biznesem. We współpracy z pomorskimi szkołami i uczelniami prowadzimy projekty edukacji dualnej i inne inicjatywy, których celem jest podniesienie zaawansowanych kompetencji w regionie. Nagroda Pomorskiego Pracodawcy Roku to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, ale także podziękowanie dla naszych pracowników, którzy swoją codzienną pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju firmy, kraju i regionu.” – mówi Tomasz Moys, wiceprezes Zarządu Polpharmy.

„Polpharma to przede wszystkim ludzie. Ta nagroda to zasługa pracy i zaangażowania wszystkich pracowników Polpharmy, którym chcę serdecznie podziękować i pogratulować. To dzięki Wam możemy wspólnie cieszyć się z sukcesu.”– mówi Katarzyna Bieńkowska, Dyrektor HR Grupy Polpharma.

źródło: polpharma.pl
fot. 123rf.com/fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ