Partner serwisu
21 marca 2019

Polpharma z nowym wiceprezesem

Kategoria: Aktualności

Od 1 marca 2019 do zespołu Polpharmy dołączył Simon Clark, jako Wiceprezes oraz Dyrektor Handlowy Grupy Polpharma.

Polpharma z nowym wiceprezesem

Simon Clark ukończył Royal Agricultural College i uzyskał dyplom w dziedzinie nauk rolniczych i ekonomii. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu siłami sprzedaży, które zdobywał m.in w branży FMCG, Consumer Healthcare (OTC) i farmaceutycznej (zarówno Rx, jak i Gx). Od ponad 20 lat rozwijał swoje doświadczenie w sektorze farmaceutycznym, pełniąc różne role o charakterze regionalnym na poziomie Europy Północnej i Skandynawii, jak też Europy Środkowej i  Wschodniej (w tym Rosja i Polska), w międzynarodowych organizacjach.

„Cieszę się, że dołączam do Polpharmy. To firma, którą podziwiałem od dawna i która została stworzona przez ludzi z pasją. To połączenie, w którym widzę ogromny potencjał” – powiedział Simon Clark, Dyrektor Handlowy Grupy Polpharma.

W Grupie Polpharma Simon Clark będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii handlowej dla wszystkich spółek zależnych Grupy Polpharma. Jego rolą będzie zapewnienie ciągłego wzrostu oraz rozwijanie partnerstw strategicznych, w celu zdobycia oraz utrzymania wiodącej pozycji w segmentach generycznym (RX) oraz CHC na kluczowych rynkach, a także rozszerzenie obecności Grupy Polpharma na nowych rynkach.

Simon Clark będzie również współpracował z partnerami strategicznymi Grupy Polpharma – firmami Akrikhin i Farmaprojects.

źródło: polpharma.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ