Partner serwisu
10 maja 2019

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Kategoria: Z życia branży

Małgorzata i Maciej Adamkiewicz zostali uhonorowani Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznawanym osobom zasłużonym dla polskiej gospodarki.

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Uroczystość przyznania medali odbyła się 8 maja 2019 roku w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Odznaczenia w imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wręczyła minister Jadwiga Emilewicz. Wyróżnienie jest przyznawane osobom, które działają na rzecz krajowej gospodarki i budują rozpoznawalność polskiej marki za granicą.

„Osoby, które dzisiaj uhonorujemy, rozwijają odważnie swoje firmy oraz instytucje, a ich wieloletnie zaangażowanie na rzecz dobra wspólnego w wymiarze ekonomicznym i społecznym stanowi dzisiaj fundament rozwojowy naszego kraju” – powiedziała Minister Emilewicz. Zdaniem Minister, sukces polskiej gospodarki nie miałby miejsca, gdyby nie polscy przedsiębiorcy. To dzięki nim, Polska jest drugą gospodarką w Unii Europejskiej pod względem tempa wzrostu.

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości to polska odznaka okolicznościowa ustanowiona uchwałą Rady Ministrów z dnia 8 maja 2018 r. dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz na pamiątkę odrodzenia Państwa Polskiego.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Tagi: medal, Adamed
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ