Partner serwisu
16 maja 2019

Prezes Hasco-Lek w Radzie ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Kategoria: Aktualności

Stanisław Han, Prezes Hasco-Lek, znalazł się w elitarnym gronie wybitnych praktyków biznesu, naukowców i prawników powołanych przez Prezydenta Andrzeja Dudę do Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Ich zadaniem będzie szukanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie firm na polskim rynku oraz zapewniających im stabilny rozwój. Zajmą się również promocją przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Prezes Hasco-Lek w Radzie ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Jak podkreślił Andrzej Duda Rada ds. Przedsiębiorczości została powołana z potrzeby debaty nt. sytuacji polskich przedsiębiorstw. Będzie ona możliwa poprzez spotkanie osób na co dzień zajmujących się biznesem i funkcjonujących w rożnych branżach polskiej gospodarki z rzeszą specjalistów ds. zarządzania i prawników. Efektem współpracy ma być przygotowanie propozycji rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju państwa, ułatwiając tym samym pracę wielu przedsiębiorcom.

Prezes Stanisław Han, ze swoim 35-letnim doświadczeniem w zarządzaniu jedną z największych polskich firm farmaceutycznych, wpisuje się w idee przyświecające Prezydentowi w trakcie powoływania Rady. Od lat łączy naukę z biznesem, bierze też aktywny udział w rozwoju polskiej gospodarki, dostarczając milionom Polaków ponad 350 leków i suplementów diety. Swoimi kwalifikacjami i profesjonalizmem bez wątpienia wniesie ogromny wkład w działanie Rady.

W skład Rady weszło 18 osób. Na jej przewodniczącego powołany został Piotr Wachowiak, prof. SGH, prorektor ds. nauki i zarządzania SGH.

źródło: hasco-lek.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ