Partner serwisu
06 czerwca 2019

Adamed: Polsko-koreańskie rozmowy o współpracy

Kategoria: Aktualności

30 maja 2019 r. Współpracownicy Adamedu wzięli udział w spotkaniu z firmami medycznymi z Korei Południowej, poszukującymi partnerów biznesowych w Polsce.

Adamed: Polsko-koreańskie rozmowy o współpracy

Organizatorem wydarzenia była Korea Business Center (KOTRA) - Sekcja Handlowa Ambasady Republiki Korei Południowej w Warszawie. Na spotkaniu pojawiły się firmy koreańskie, które zajmują się badaniami i rozwojem biofarmaceutyków oraz farmaceutyków, produkcją specjalistycznych urządzeń medycznych oraz opracowywaniem systemów diagnostycznych w medycynie. Obecnie Koreańczycy poszukują w Polsce przedstawicieli handlowych oraz klientów zainteresowanych importem ich produktów.

Adamed na spotkaniu reprezentowali: Mariusz Strutyński, Kierownik ds. zakupu licencji oraz Radosław Kwapiszewski, Kierownik Naukowy, którzy brali udział w indywidualnych spotkaniach biznesowych. Mariusz Strutyński miał okazję wygłosić także prezentację na temat rynku farmaceutycznego w Polsce oraz firmy Adamed Pharma – opowiedzieć o jej historii, pozycji na rynku farmaceutycznym, inwestycjach w obszarze R&D, ekspansji zagranicznej oraz znaczeniu dla polskiej gospodarki.

źródło: adamed.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ