Partner serwisu
11 lipca 2019

Adamed nagrodzony podczas Emerging Europe

Kategoria: Z życia branży

Adamed został nagrodzony w prestiżowym konkursie Emerging Europe Awards w kategorii Global Market Champion of the Year 2019. 

Adamed nagrodzony podczas Emerging Europe

Nagrody Emerging Europe Awards są przyznawane corocznie przez londyński think-tank Emerging Europe. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do dalszego rozwoju Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, jako regionu o największym potencjalne społeczno-gospodarczym. 

Adamed został wyróżniony w kategorii „Global Market Champion of the Year 2019” za skuteczną działalność i wpływ na krajową oraz międzynarodową gospodarkę. W tej samej kategorii laureatami konkursu zostały firmy reprezentujące branżę oświetleniową oraz inżynierską z Polski i Rumunii.  Podczas gali wręczono nagrody również w dwóch innych kategoriach: „Research and Development Inititive of The Year” (obszar badań i rozwoju) oraz „FDI Project of the Year” (inwestycje zagraniczne). 

Międzynarodowy rozwój Adamedu 

Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju oparta na dwóch filarach – innowacyjności oraz ekspansji zagranicznej sprawiła, że dziś Adamed jest znaną i międzynarodową marką. Produkty firmy, dostępne w kilkudziesięciu krajach na 6 kontynentach, kojarzone są z najwyższą jakością oraz innowacyjnością. Firma posiada ponad 190 patentów. Obecnie Adamed to także 9 przedstawicielstw zagranicznych – w Hiszpanii, Rosji, Wietnamie, Kazachstanie, Uzbekistanie oraz na Ukrainie, w Czechach i na Słowacji, a także nowo utworzone przedstawicielstwo we Włoszech. 

W  tym roku Adamed Pharma nabył też pakiet udziałów włoskiej spółki Ecupharma oraz zawarł z nią partnerstwo strategiczne. Ecupharma jest dynamicznie rozwijającą się firmą, aktywną w obszarze neuropsychiatrii oraz urologii. Strategiczne partnerstwo z firmą Ecupharma ma wspierać rozwój Adamedu na rynku włoskim w kardiologii, a docelowo również w innych obszarach terapeutycznych.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ