Partner serwisu
04 października 2019

Polpharma z nagrodą za Polskie Inwestycje Zagraniczne

Kategoria: Aktualności

Polpharma zwyciężyła w kategorii „Polskie inwestycje zagraniczne” w konkursie Emerging Market Champions organizowanym przez Fundację Kronenberga przy banku Citi Handlowy. Nagrodę odebrała Małgorzata Maurer-Oxley, Dyrektor ds. Międzynarodowej Współpracy Instytucjonalnej Grupy Polpharma podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie.

Polpharma z nagrodą za Polskie Inwestycje Zagraniczne

Ideą konkursu Emerging Market Champions, organizowanego od 2014 r. przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowym jest wyłanianie i honorowanie liderów przedsiębiorczości rozwijających działalność poza granicami kraju.

„Dziękując Kapitule konkursu za laur dla Polpharmy, chciałabym podkreślić, że właśnie w tej kategorii – Polskich Inwestycji Zagranicznych – jest to dla nas szczególne wyróżnienie. Jesteśmy obecni na wielu rynkach, ale szczególną satysfakcję czerpiemy z obecności wraz z partnerami strategicznymi w Rosji i Kazachstanie. Receptą na sukces pozostaje - determinacja, podejście win-win i oddanie lokalnym zespołom możliwości „gospodarowania” w zgodzie z ich uwarunkowaniami rynkowymi i tradycjami kulturowymi.” – powiedziała Małgorzata Maurer-Oxley, Dyrektor ds. Międzynarodowej Współpracy Instytucjonalnej Grupy Polpharma, odbierając nagrodę.

Nagroda jest przyznawana polskim firmom dokonującym ekspansji zagranicznej, a także podmiotom z rynków wschodzących, które z sukcesem inwestują w Polsce, przyczyniając się do wzrostu zatrudnienia oraz rozwoju gospodarczego kraju. Tegoroczna edycja została wzbogacona o nową kategorię e-commerce.

Na liście laureatów dotychczasowych edycji konkursu znajdują się: KGHM Polska Miedź S.A. (I edycja), Grypa Nowy Styl, Samsung Electronics (II edycja), Amica S.A., Cemex Polska sp. z o.o. (III edycja), Grupa Maspex, LG Chem Poland sp. z o.o. (IV edycja).

źródło: polpharma.pl
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ