Partner serwisu
24 października 2019

Industry Day - rewolucja cyfrowa w sektorze farmaceutycznym

Kategoria: Aktualności

Microsoft zaprasza na wydarzenie Industry Day - rewolucja cyfrowa w sektorze farmaceutycznym, które jest odpowiedzią na obecne trendy i rosnące wyzwania technologiczne, z jakimi muszą mierzyć się dzisiejsze firmy farmaceutyczne.

 

28 listopada 2019r., g. 9.30 – 16.30

Microsoft Technology Center

al. Jerozolimskie 195A, Warszawa
Jak podaje Organizator:
Podczas spotkania zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania dla wiodących firm z sektora produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży leków, suplementów, produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Wydarzenie Industry Day - rewolucja cyfrowa w sektorze farmaceutycznym jest odpowiedzią na obecne trendy i rosnące wyzwania technologiczne, z jakimi muszą mierzyć się dzisiejsze firmy farmaceutyczne. Podczas spotkania zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania dla wiodących firm z sektora produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży leków, suplementów, produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Wraz z czołowymi organizacjami sektora farmaceutycznego w Polsce będziemy dyskutować o Przemyśle 4.0 i rewolucji cyfrowej w produkcji i logistyce, biorąc w szczególności pod uwagę Przemysłowy Internet Rzeczy, Medycyne Precyzyjną, Uczenie Maszynowe, BlockChain, a w sprzedaży - Omnichannel czy e-Communications. Liderzy rynku farmaceutycznego opowiedzą o cyfrowej transformacji w ich organizacjach, a nasi Partnerzy, dostawcy innowacyjnych rozwiązań opartych o technologie AI, AR, Big Data czy IoT, przybliżą temat zastosowania tych technologii i rozwiązań w branży farmaceutycznej.

Wydarzenie dedykowane jest liderom biznesu odpowiedzialnym za procesy produkcyjne, operacyjne, logistykę, komunikację czy doświadczenia klienta.

Spotkanie, poza możliwością poznania trendów i innowacyjnych rozwiązań dla branży farmaceutycznej, będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

REJESTRACJA DOSTĘPNA TUTAJ
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ