Partner serwisu
13 grudnia 2019

Polpharma pomorską firmą 30-lecia

Kategoria: Aktualności

Podczas konferencji "30-lecie przemian gospodarczych województwa pomorskiego", Polpharma została uznana za jedną z 30 firm, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju województwa pomorskiego po przełomie roku 1989. Nagrodę przyznała "Gazeta Wyborcza Trójmiasto".

Polpharma pomorską firmą 30-lecia

Plebiscyt „Jedynki Gazety Wyborczej Trójmiasto” był elementem wieńczącym konferencję, która podsumowywała zmiany gospodarcze w Polsce od 1989 roku. Redakcja „Gazety Wyborczej Trójmiasto” wyróżniła te przedsiębiorstwa, które - zdaniem reakcyjnej kapituły - najbardziej przyczyniły się do rozkwitu gospodarki w województwie pomorskim oraz godnie reprezentują region w kraju i poza jego granicami. Oprócz Polpharmy, zostały nagrodzone takie firmy, jak, m.in. Energa, Ergo Hestia, Grupa Lotos, LPP, Oceanic, Ziaja.

Relacja z konferencji jest dostępna na stronach internetowych „Gazety Wyborczej Trójmiasto”: https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25499690,konferencja-30-lecie-przemian-gospodarczych-wojewodztwa-pomorskiego.html

źródło: polpharma.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ