Partner serwisu
10 lutego 2020

Polpharma z nagrodą „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce"

Kategoria: Aktualności

Polpharma otrzymała nagrodę „Najbardziej Wiarygodny w Medycynie” w drugiej edycji konkursu agencji ISBnews "Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce". Firma została doceniona za systematyczną budowę pozycji czempiona w sektorze farmaceutycznym.

Polpharma z nagrodą „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce"

Agencja nagrodziła firmy i instytucje prowadzące swoją działalność w sposób transparentny, uczciwy wobec kontrahentów i partnerów oraz hołdujące zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu.

- Czym dla nas, dla mnie jest wiarygodność? Firma wiarogodna to taka, której można zaufać. Polpharma produkuje leki i substancje czynne od 85 lat, bez zaufania do nas firma dawno znikłaby z rynku. Zobowiązaliśmy się przede wszystkim do produkcji leków, których potrzebują pacjenci, ale i zapewnienia leków najwyższej jakości. Zobowiązaliśmy się także do inwestowania w nowoczesne technologie, w tym biotechnologię, które kierują Polskę ku nowoczesnej przyszłości. Dzięki temu rozwija się nie tylko Polpharma, ale również tworzy ekosystem sprzyjający rozwojowi innych – mówiła Barbara Misiewicz-Jagielak, Dyrektor ds. Polityki Cenowej i Relacji Zewnętrznych Polska w Polpharmie, odbierając nagrodę.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w czwartek, 6 lutego br., w Pałacu Kultury i Nauki. Patronat honorowy nad galą pełnili Ministerstwo Rozwoju, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz Fundacja Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Przedstawiciele tych urzędów i fundacji oraz redakcji ISBnews zasiadali w kapitule konkursu.

źródło: Polpharma
fot. Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ