Partner serwisu
03 czerwca 2020

WEBINARIUM BMP: Prawo farmaceutyczne a pandemia – wpływ regulacji okołokoronawirusowych na branżę farmaceutyczną

Kategoria: Aktualności

W czasie webinarium będziemy rozmawiać o wpływie regulacji okołokoronawirusowych na branżę farmaceutyczną. Webinarium odbędzie się 8 czerwca o godz. 13.30.

LINK DO REJESTRACJI

https://kierunekbmp.clickmeeting.pl/czyzewscy/register

Zagadnienia poruszane podczas webinarium:

- Nadzwyczajne środki i uprawnienia organów państwa dotyczące branży farmaceutycznej/medycznej w stanach zagrożenia epidemicznego

- Bieg terminów w postępowaniach administracyjnych dotyczących branży farmaceutycznej

- Jak daleko może sięgać ograniczenie swobody działalności gospodarczej w dobie pandemii?

- Czy regulacje koronawirusowe będą miały wpływ na funkcjonowanie branży farmaceutycznej po wygaśnięciu epidemii Covid-19?

 

Wydarzenie kierowane do:

- Kadry zarządzającej firm farmaceutycznych, a także producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych, hurtowni farmaceutycznych, innych przedsiębiorców działających w branży farmaceutycznej

- Prawników wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za compliance 

 

PRELEGENCI

KATARZYNA CZYŻEWSKA

Wspólnik w Czyżewscy kancelaria adwokacka, posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów z sektora szeroko pojętych Life Sciences.

 

 

 

KAROLINA FIJAŁKOWSKA

Aplikant adwokacki. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim obsługą Klientów z sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i IVD oraz doradza w sprawach związanych z prawem zamówień publicznych.

 

 

Czyżewscy kancelaria adwokacka powstała na bazie naszych doświadczeń w obsłudze podmiotów działających w sektorze life sciences z jednej strony oraz własności intelektualnej i mediów z drugiej.


Przy jej tworzeniu przyjęliśmy unikatowy model butikowej kancelarii, chcąc świadczyć naszym Klientom pomoc prawną uwzględniającą nie tylko uregulowania prawne, ale też specyfikę ich działalności oraz rynków, na których funkcjonują. W naszej pracy korzystamy także z dotychczasowej praktyki w zakresie prowadzenia postępowań sądowych i sporów pozasądowych.

To nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko specjalistyczne usługi prawnicze. Wierzymy, że oferując usługi prawne dedykowane kilku wybranym branżom, ale w sposób kompleksowy, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną na najwyższym profesjonalnym poziomie. Chcemy, by każdy z naszych Klientów mógł się cieszyć obsługą w pełni dopasowaną do jego potrzeb.

Nasz wysiłek włożony w stworzenie wysoko wyspecjalizowanej, dedykowanej Klientom kancelarii prawnej został doceniony przez rynek już w pierwszym roku naszej działalności i jest doceniany nadal; Czyżewscy kancelaria adwokacka jest co roku wyróżniana przez najważniejsze rankingi kancelarii prawnych, tak krajowe, jak i międzynarodowe, a także ceniona przez Klientów i ważne organizacje branżowe. Znajdujemy się w wąskim gronie najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach, którymi się zajmujemy.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ