Partner serwisu
29 września 2020

Rozwiązania BT Cleanroom Engineering® firmy BART

Kategoria: Aktualności

Firma BART Sp. z o.o., specjalizująca się w odpylaniu i wentylacji przemysłowej, uruchomiła nowy serwis internetowy www.BTcleanroom.pl, poświęcony rozwiązaniom przeznaczonym do pomieszczeń produkcyjnych i laboratoryjnych o szczególnych wymaganiach higienicznych i sterylności, typu cleanroom.

Działająca od lat z sukcesami na rynku inwestycji przemysłowych firma BART stworzyła markę BT Cleanroom Engineering® i tym samym wydzieliła zespół doświadczonych specjalistów. Zespół ten projektuje i wdraża sprawdzone rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego stopnia czystości powietrza i absolutnej sterylności mikroklimatu pomieszczeń produkcyjnych, jak i badawczych. Projekty z dziedziny cleanroom engineering są realizowane przez każde z biur  regionalnych firmy BART, znajdujące się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, a przede wszystkim w siedzibie w Sosnowcu.

Nowa strona internetowa prezentuje oferowany przez firmę BART zakres kompleksowych usług w dziedzinie cleanroom engineering: opracowywanie koncepcji, projektowanie, dobór technologii, montaż, rozruch i regulacje oraz wszelkie usługi kwalifikacji i walidacji instalacji i pomieszczeń czystych zgodnie z adekwatnymi normami PN-EN ISO i Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Podstawą technologii i rozwiązań stosowanych m.in. w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i branży wysokich technologii są kompatybilne i kompleksowe instalacje wentylacji i klimatyzacji precyzyjnej, ciepła i chłodu technologicznego, instalacje odpylania, instalacje gazów technicznych i medycznych, zabudowa higieniczna, systemy niskoprądowe BMS i RMS oraz inne instalacje peryferyjne i AKPiA.

Właściwy dobór technologii przeznaczonych do pomieszczeń cleanroom zapewnia bezpieczeństwo pracy, wysoką jakość wyrobów i ochronę zdrowia pracowników: zapobiega przepływowi pyłów, gazów, oparów pomiędzy strefami, pozwala uniknąć zakażeń krzyżowych, pomaga zachować odpowiednie warunki do przechowywania, obróbki i transportu surowców, produktów i materiałów.

W ramach BT Cleanroom Engineering® firma oferuje usługi spełniające wysokie wymagania branży chemicznej, biotechnologicznej, naukowo-badawczej i laboratoryjnej, elektronicznej, kosmicznej, spożywczej i farmaceutycznej, a w szczególności sektora produkcji leków.

Specjaliści firmy BART zaprojektowali i wykonali szereg instalacji klimatyzacji precyzyjnej, ze szczególnym nastawieniem na optymalizację techniczno-ekonomiczną dla wielu gałęzi przemysłu.

Listę dotychczasowych klientów, wybrane referencje oraz bazę wiedzy, dotyczącą technologii cleanroom, można znaleźć na stronach www.BTcleanroom.pl oraz www.bart-vent.pl.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ