Partner serwisu
10 czerwca 2021

Farmacja 2021 i dalej

Kategoria: XII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna ONLINE

Podczas panelu wprowadzającego Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej rozmawialiśmy o rynku OTC, a także rewolucyjnym przejściu od CSV do CSA.

Farmacja 2021 i dalej

Podczas prezentacji "Raport z rynku CH – liczby, fakty i wyzwania" o trendach na rynku OTC opowiedzieli Agnieszka Filipiak oraz Łukasz Sroczyński, Phytopharm Klęka S.A. Prelegenci, bazując na danych otrzymanych z firmy IQVIA, wiodącego i globalnego dostawcy danych, informacji oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych do wspierania klientów w systemie ochrony zdrowia.

O tym, czego dotyczą nowe wytyczne CSA proponowane przez FDA i jak mają się one do stosowanych już rozwiązań CSV opowiedzieli szczegółowo Michał Timler, Bartosz Kubiak, eConsulting Sp. z o.o.

 

XII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność

Odbywa się online w dniach 10-11 czerwca. Honorowym Gospodarzem spotkania jest Phytopharm Klęka.

Patronat merytoryczny: Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego, PASMI Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty, Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA”, Polska Izba Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych POLFARMED, Polskiej Izby Opakowań.

 

 

fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ